Kilka słów o nas

Cześć!
Fajnie, że tutaj trafiliście i chcecie nas trochę poznać :)

Tego na pewno się nie spodziewaliście: nasze wspólne życie pełne jest sprzeczności! Na przykład: Gosia woli szybki prysznic po siłowni i spontaniczne wypady. Adrian wybiera długą kąpiel po ciężkim dniu i przemyślane decyzje.

Różnice te widać również w pracy przy zdjęciach:
Adrian jest w środku największego tłoku na weselnym parkiecie, kiedy to Gosia szuka ciekawych momentów między stołami i skupia się na detalach, w tym samym czasie Adrian znajduje raczej szerszy kontekst wydarzeń. Każde z nas szuka w fotografii czegoś innego. Nie wiemy, czy to ze względu na różnice płci, ale dzięki temu, że w inny sposób postrzegamy otaczającą rzeczywistość, nasza praca wzajemnie się uzupełnia i końcowy efekt jest o wiele ciekawszy.

Gosia i Adrian Domareccy

Poza fotografią mamy wiele innych miłości, o których rzadko zdarza się nam opowiadać.
Adrian w wolnych chwilach chętnie podjada czekoladę (oczywiście z orzechami – bo takiej mu nie zje Gosia) :) i popija ją czarną, słodką herbatą. Do pełni relaksu brakowałoby mu jedynie kota. Na punkcie tych czworonożnych futrzaków jest naprawdę zakręcony (jest na bieżąco z kocimi fanpejdżami na Facebooku i kontami na Instagramie), ale na razie nie doczekał się swojego wybrańca. Gosia zamiast czekolady woli zdecydowanie Rafaello (którego z kolei Adrian jej nie jada), a do niej wypija dużą kawę z porządną warstwą spienionego mleka. W chwilach, kiedy ma ochotę się odprężyć, idzie na najbliższą siłownię, gdzie po wylaniu z siebie siódmych potów może odprężyć się w gorącej saunie.

Domareccy w Górach

Są jednak sposoby spędzania czasu, które są dla nas najważniejsze. Tydzień bez wytańczonej godziny rock’n’rolla czy zima bez wypadu na snowboard byłyby dla nas czasem straconym :)

Trochę napisaliśmy już o sobie. Jeśli nasze zdjęcia do Was przemawiają (a możecie je znaleźć w naszej galerii) i uważacie, że nadajemy na podobnych falach, zapraszamy na wspólne spotkanie przy kawie lub herbacie :) Wystarczy, że wypełnicie formularz kontaktowy lub skontaktujecie się telefonicznie. Chętnie Was poznamy.


Co nas wyróżnia?


Wspólnie widzimy więcej

Wspólnie widzimy więcej

jedno z nas może znaleźć się w centrum wydarzeń, natomiast drugie uwiecznić je z boku czy skupiając się na detalach

Najważniejsze momenty

Najważniejsze momenty

uchwycimy je z dwóch różnych perspektyw

Sfotografujemy więcej

Sfotografujemy więcej

ważnych momentów, które mogłyby umknąć jednej osobie

Dbamy o przyjazną atmosferę

Dbamy o przyjazną atmosferę

aby klienci czuli się swobodnie i komfortowo


Do zobaczenia!
Gosia i Adrian Domareccy

Obróć urządzenie, aby wyświetlić stronę